COMBIVAR, to je nejlepší hrnec, co jsem kdy měla.

20. března 2017 v 11:53 | Janina Dvořáková

V životě jsem měla jen jeden tlakový hrnec. Mamka v něm vařila často, já v tom svém skoro vůbec. Vždycky jsem stála u sporáku dlouho, než jsem naštelovala správnou teplotu aby nesyčel moc a nebo málo, protože jsem se bála, aby mi nebouchl. Hrozný. Za tu dobu bych už dávno uvařila jídlo v obyčejném hrnci. Také to tak dopadlo. Tlakáč zůstal v komoře a já vařila dál, jen v hrncích.

Ještě párkrát mě napadlo, že bych si koupila tlakový hrnec nový, že už jsou třeba lepší. Ale tu myšlenku jsem zavrhla. Zas jen utratím peníze za něco, co nebudu používat. Měla jsem jiné starosti a výdaje.

Sestřička Ája ale měla Combivar, a začala na facebook dávat fotky, jak Combivar vaří a ušetří jí práci a čas.


Já na začátku myslela, že je to jen tlakový hrnec, jako všechny ostatní. Nesledovala jsem to. Řešila jsem jiné věci. Jednou, když jsme si spolu povídali o vaření, tak mi povídá: "Jani, kup si ten Combivar. Jídlo máš hotový za chvíli a ta skvělá chuť, to se nedá povědět. To musíš vyzkoušet." https://www.dedra.cz/cs/el7979sp-combivar-sp-zelena-nadoba-zdarma?ppk=242703

A já, že se tlakového hrnce bojím a stát u něj než se natlakuje, mě fakt nebaví. "Ale u něj právě stát nemusíš. Ten se ti natlakuje sám. Jen zvolíš program, a je to. Má 7 pojistek, takže se fakt nemusíš bát toho, že by se něco stalo.

Já už sporák skoro nepoužívám. Proč taky. Combivar vaří, peče, smaží, vaří v páře..., dělala jsem v něm buchtu, domácí jogurty, pudink a kaše se mi v něm nepřipálí, brambory jsou luxusní, a jídlo z něj má úplně jinou, a fakt lepší chuť, než z obyč hrnce."

Co na to říct. Snad jen: "Já se s ním nenaučím pracovat. Víš, jaký jsem antitalent na různý přístroje. Hrozně dlouho mi trvá, než to pochopím." Ten Áji úsměv bych Vám přála vidět. "No, to pochopíš raz dva. A ono je těžký mi zavolat, když nebudeš něco vědět, viď?" (přiznávám, ovládání je lehké a volat jsem zatím nemusela)

Poprvé jsem v Combivaru vařila guláš z masa i ze sóji.


"Vezmi si k němu i další náhradní nádobu. Tom je vegetarián, tak ať nemusíš všechno přendavat. Já bych bez druhé nádoby nemohla být" (teď už má 4). Těšila jsem se, ale i bála.

Combivar dorazil a já se seznamovala s návodem. Jsem z těch lidí, co návody opravdu čtou. Když jsem si myslela, že už vím jak s ním pracovat, přemýšlela jsem, jaké první jídlo v něm uvařím.

Vyhrál to guláš. Byl luxusní. Vážně, to maso bylo tak dobrý a jemný. Prostě guláš měl úplně jinou, vážně mooc dobrou chuť. Byla jsem spokojená. Zavřu hrnec na tlakové vaření, zvolím program, on se natlakuje, a bez toho že by syčel, tak vaří. Po uvaření zazvoní, že je hotovo. Opatrně vypustím páru, zahustím a podávám oběd. Žádné dlouhé stání u sporáku.

Po týdnu jsem zkusila svou první buchtu. Zas se povedla. Tu jsem pekla samozřejmě bez tlaku. Nastavila jsem teplotu a čas, ke konci jen pohlídala, jestli už je buchta pečená, a hotovo. Vyklopila jsem jí z nádoby, mimochodem, nádoba je z nepřilnavého povrchu, tak se mi ještě nestalo, že bych něco připálila, a buchta byla snědená do druhého dne.

První buchta byla borůvkovo-jahodová

Vyzkoušela jsem v Combivaru péct i kuřecí stehna, bůček, krkovici, opekla grilovací klobásy, smažila jsem v něm řízky z masa i z tofu, dělala různé omáčky, buchty.... Vždy to dopadlo skvěle. A ta chuť. To si musí každý vyzkoušet sám.

Před Vánoci se mi rozbil sporák, tak jsem byla hrozně ráda, že Combivar mám. Vařila a pekla jsem dál, a koupi sporáku jsem řešila až teď, kdy je hezčí počasí a sucho.

Ušetří Vám práci i energii, nádoba má 6 litrů, tak ho užijí i větší rodiny. Nahradí Vám 16 různých kuchyňských spotřebičů. Combivar má 18 přednastavených programů, a jak už jsem psala, i 7 pojistek. Podrobný popis máte zde: https://www.dedra.cz/cs/el7979sp-combivar-sp-zelena-nadoba-zdarma?ppk=242703


Za sebe můžu Combivar, multifunkční varné a tlakové centrum každému jen doporučit. Je to takový kouzelný hrnec. Super pomocník, díky kterému budete mít čas na rodinu a přátele a ještě budete královnou nebo králem kuchyně.

Uvidíte, že se stane Vašim nepostradatelným každodenním pomocníkem. Vařit s ním je prostě jednoduché, rychlé a pohodové. Užijete ho doma, na chalupě, na dovolené, tam, kde není sporák....., prostě všude. https://www.dedra.cz/cs/el7979sp-combivar-sp-zelena-nadoba-zdarma?ppk=242703

A u prvního nákupu s registrací a vyplněním č.koordinátora 242703 dostanete s Combivarem navíc avivážní kondicioner a čistič koupelen zdarma a zboží z Dedry budete nakupovat se slevou až 23%. Registrace je samozřejmě zdarma a k ničemu nezavazuje.


A žádný strach. Koordinátor je Váš přítel. Poradí, pomůže, pokud budete potřebovat, třeba zrovna s Combivarem, ale v žádném případě Vám nebude nic nutit nebo Vás obtěžovat.

V Dedře najdete zboží do domácnosti, do kuchyně (včetně spotřebičů), nábytek, hračky, dekorace ….
A opět platí, nákup s registrací = sleva na zboží. A první nákup nad 1300 Kč/52€ (cena Vám po registraci klesne) s registrací a vyplněním č.koordinátora 242703 = navíc avivážní kondicioner a čistič koupelen zdarma :-) https://www.dedra.cz/cs?ppk=242703


Všechny mé články z blogu o výrobcích Dedry najdete i na mé facebookové stránce Dedruška Janina poradí https://www.facebook.com/Dedru%C5%A1ka-Janina-porad%C3%AD-1839558432975325/?ref=bookmarks

Janina Dvořáková :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petr Řeháček Petr Řeháček | E-mail | 20. března 2017 v 23:48 | Reagovat

Tosemi libi,

2 Janina Dvořáková Janina Dvořáková | 22. března 2017 v 7:45 | Reagovat

To jsem ráda. Combivar je vážně super. Pokud by jste ho chtěl objednat i s dárkama, tak se mi ozvěte. Ráda Vám ho objednám :-)

3 Janina Dvořáková Janina Dvořáková | 23. března 2017 v 10:40 | Reagovat

[1]: To jsem ráda. Combivar je vážně super. Pokud by jste ho chtěl objednat i s dárkama, tak se mi ozvěte. Ráda Vám ho objednám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama