Dělejte si radosti, plňte si sny...

2. března 2017 v 9:01 | Janina Dvořáková

Někdy je prostě den nebo dny "blbec". Máme bolest fyzickou či psychickou, starostí až nad hlavu, někdy se život rozbije na malé kousky, jindy je člověku smutno, ani neví proč. V takových chvílích chce být mnoho lidí alespoň na chvíli samo. Někam si zalézt, vyplakat se, odpočinout si, relaxovat....

Vždycky, když se mi něco takového děje, i já chci být sama. Většinou se zabalím do deky, a v úplném tichu přemýšlím, co dál. Jindy, když cítím, že se takové období blíží, tak si zapálím svíčku nebo nějaký svícen a snažím se nabrat síly.


Musím říct, že už jsem takových chvil prožila hodně. Život prostě není lehký, ale každý si musí nějakými takovými obdobími projít. Bez toho špatného, člověk nepozná, to dobré.
Život všem utíká mezi prsty rychlostí blesku, a nikdy nevíme, kdy skončí. A já? Po všech těch životních peripetiích, jsem došla do bodu, kdy nechci ztrácet čas ničím, co by mi nedělalo radost.

A jaké jsou mé radosti? Nejraději si užívám chvíle s lidmi, které mám ráda. Miluji vůni domova, vůni kytiček, ráda se dívám na motýlky, moře, hory, hvězdy, ráda poslouchám hudbu. Přeji si, svézt se v saních, které jsou tažené koňmi, sedět u krbu, ... Chci milovat, smát se od ucha k uchu, sníst dortík, když mám na něj chuť, relaxovat, když se mi nechce nic dělat.
Ráda si nechám své vrásky, které jsou můj smích i má bolest. Přeji si žít v klidu tak, jak se mi líbí a nechci si do života pouštět lidi, co mi ubližují. Snažím se, dělat si čas jen sama pro sebe. Alespoň na chvilku. Uvařím si čaj do oblíbeného hrnečku, dám si kousek buchty nebo si udělám chlebíček a odpočívám, třeba při čtení knížky.Život je ve výsledku nádherný se vším, co nám přináší. To špatné nás posílí, to dobré nás rozesměje. Proto milujme, užívejme život, bojujme. Dělejme si radosti, plňme si přání, dělejme hlouposti, radujme se z maličkostí...

Říká se, že kdo věří na zázraky, tomu se dějí. Tak přeji všem, co nejméně "dnů blbec", a co nejvíce zázraků. Život je hrozně krátký, tak nepromarněme ani minutu. Mějme život plný toho, co nás dělá šťastnými. Přeji všem, abychom měli kolem sebe milující rodinu, která s námi bude zažívat radosti a úspěchy, a která nás podrží v těžkých chvílích. Přeji všem odvahu. Odvahu umět občas ustoupit, omluvit se a odpustit. Život není lehký, ale opravdu záleží jen na nás, jaký bude.

Hravost a blbnutí není o věku, a já si hraju ráda :-)

A když už jsme u toho, co mi dělá radost, tak musím zmínit i Dedru. Dedra mi dělá radostí hodně. Ráda listuji v katalogu a objednávám si věci. Vždycky se těším na balík, a když přijde, vykouzlí mi úsměv na tváři. Mám ráda, jak nás Dedra překvapuje a rozmazluje. Mám prostě Dedru, a její srdce ráda. Ano, já si dělám radosti, také s Dedrou.

Když jsem si v Dedře koupila např. Combivar https://www.dedra.cz/cs/el7979-combivar-varne-a-tlakove-centrum?ppk=242703, poznala jsem, jak lehké a skvělé může být vaření, pečení...., u koupě svého prvního robota v životě, Planetario medium jsem se cítila jako malá holka, když dostane panenku. Pro někoho je to jen robot, pro mě jeden z mých zázraků. https://www.dedra.cz/cs/el88011-planetario-medium-multif-kuchyn-robot-jasne-zeleny?ppk=242703


Dedra má nepřeberné množství skvělého zboží, tak i Vy prohlížejte, nakupujte a dělejte sobě i těm, které máte rádi, malé i velké radosti. Plňte si své sny. Vždyť každá maličkost, může člověku udělat den krásnějším a poslat chmury z hlavy pryč.

Dedru najdete online zde: https://www.dedra.cz/cs?ppk=242703
Po registraci s vyplněním č.koordinátora 242703 máte na zboží slevu až 23%, protože v Dedře každý registrovaný zákazník nakupuje zboží až o 23% levněji, což je přece super. Registrace je zdarma a k ničemu nezavazuje.

Můžete využít i bonus. U prvního nákupu nad 1300 Kč/52€ s registrací a vyplněním č.koordinátora 242703 dostanete navíc dárky - avivážní kondicioner a čistič koupelen. Není to podmínka, ale byla by škoda toho nevyužít.
A žádný strach. Koordinátor (v tomto případě jsem to já), je Váš přítel. Poradí, pomůže, pokud budete potřebovat, ale v žádném případě Vám nebude nic nutit nebo Vás obtěžovat.Všechny články z mého blogu najdete na facebookové stránce Dedruška Janina poradí https://www.facebook.com/Dedru%C5%A1ka-Janina-porad%C3%AD-1839558432975325/?ref=bookmarks


Janina Dvořáková :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama