VYČISTIT TROUBU NEBO GRIL OD PŘIPÁLENIN? ŽÁDNÝ PROBLÉM.

16. března 2017 v 9:18 | Janina Dvořáková
Znáš ten pocit? Nastěhuješ se do bytu a musíš se smířit s tím, že musí v kuchyni zůstat sporák po bývalém nájemníkovi nebo ten, co si majitel bytu nechal připojit. Je hrozné přijít do bytu, kde je sporák špinavý a připáleniny jsou v troubě tak velké, že se štítíš vůbec se na něj podívat, natož tam vařit a péct. Mě se to stalo několikrát v životě. V jednom bytě už bylo sporáku asi 25 let, lidí se tam vystřídalo požehnaně a sporák vypadal tak hrozně, až jsem si vydupala jeho výměnu. Ale to bylo jen jednou.

Zapečená trouba po bývalých nájemnících vypadala hrozně

Jinak mi nezbylo nic jiného, než čistit a čistit. A není to jen o starém sporáku. Někdy se prostě stane, že se v troubě něco připeče, něco vyteče nebo se připálí. Jednou, když byl syn maličký, tak si do trouby, úplně dozadu, schoval černou baterku. Ta nebyla vidět, takže jsem vesele pekla buchtu, ale za chvíli to v celém bytě hrozně smrdělo spáleninou. Hledala jsem, co se to peče a páchne, a pak jsem ten smrad větrala několik dnů.

OVENGRIL na trouby a grily je super. Je to silný čistič na odstraňování zbytků jídel a mastnoty včetně připálenin. A ten nejlepší. https://www.dedra.cz/cs/gg0098-ovengril-na-trouby-a-grily-500-ml?&ppk=242703Prostředků na čištění trouby nebo grilu jsem za ty roky nakoupila v drogeriích nebo obchoďácích požehnaně. Bývaly v reklamách, čekala jsem alespoň kvalitní účinek. Kdepak, nedostavil se. Troubu jsem vždycky drhla tak, že bych na tom nechala ruce i plíce. Trouba pak byla poškrábaná (bez drátěnky to prostě nešlo), a ruce mě bolely ještě pár dalších dnů.


Čistí spolehlivě, bez námahy a za chvíli. Čistila jsem s ním starou troubu a spodní část pánvičky.
Troubu jsem na chvilku předehřála na cca 30st., víc nedávejte! Pak jsem nastříkala Ovengril a nechala půl hodiny působit. Houbičkou jsem jí pak umyla, nemusela jsem nijak drhnout, a nakonec jsem jí jen doumyla teplou vodou. Nezapomeňte při čištění vždy použít rukavice! Ovengril se nesmí používat na hliník, teflon, pochromované, dřevěné, lakované a plastové povrchy a na samočistící trouby.

Čištění trouby s Ovengrilem je hračka

I spodek pánvičky se vyčistil

Ovengril https://www.dedra.cz/cs/gg0098-ovengril-na-trouby-a-grily-500-ml?&ppk=242703 je věrný pomocník naší rodiny. Maminka si koupila nový sporák před čtyřmi lety. Ovengril používá a sporák vypadá, jakoby vůbec nepekl. Omyl, maminka nám peče každou chvíli. Buchty, vánočky, maso … Je to naše maminka srdíčko. Ona miluje nás a my milujeme jí. Máme prostě tu nejlepší maminku na světě.

Maminka nám peče jen samé dobroty.


Maminky sporák vypadá po čtyřech letech jako nový

Ovengril můžu všem opravdu doporučit. Je to pomocník z těch nejlepších. A pokud v létě používáte gril, využijete ho i na čištění grilu. Ovengril koupíte zde: https://www.dedra.cz/cs/gg0098-ovengril-na-trouby-a-grily-500-ml?&ppk=242703

Nezapomeňte, že po registraci na něj máte slevu :-) V Dedře každý registrovaný zákazník nakupuje zboží se slevou až 23%. Registrace je samozřejmě zdarma a k ničemu nezavazuje.
Dedru, kde si můžete prohlédnout a objednat zboží do kuchyně, do domácnosti, hračky, dekorace, nábytek, módu ..., kde se můžete zaregistrovat a mít na zboží slevy, najdete zde: https://www.dedra.cz/cs?ppk=242703

A můžete využít i skvělý bonus. Kdo si poprvé s registrací a vyplněním č.koordinátora 242703 objedná zboží nad 1300 Kč/52€ (cena Vám po registraci klesne), dostane navíc, jako dárek, avivážní kondicioner a čistič koupelen zdarma :-) https://www.dedra.cz/cs?ppk=242703Všechny mé články z blogu o výrobcích Dedry najdete i na mé facebookové stránce Dedruška Janina poradí https://www.facebook.com/Dedru%C5%A1ka-Janina-porad%C3%AD-1839558432975325/?ref=bookmarks

Janina Dvořáková :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama