Dýchá se ti špatně? Měj u sebe SONISSIMO MULTIMIST.

24. dubna 2017 v 9:37 | Janina Dvořáková

Možná je to astmatem, možná mnou, příčinu hledat nebudu, ale nesnáším horko a dusno co bývá v létě. Schovávám se doma a nijak zvlášť si léto neužívám. Jsem spíš jarní člověk. Takových 17 stupňů je pro mě akorát na tílko. Úplně slyším pár svých rodinných příslušníků, jak říkají: "Ta Janina je blázen. Jakých 17 stupňů? My chceme 30." Nedá se nic dělat, oni si užívají teplo a já si jako pomoc koupila SONISSIMO MULTIMIST, osobní sonický zvlhčovač vzduchu z Dedry https://www.dedra.cz/cs/el8560-sonissimo-multimist-osobni-sonicky-zvlhcovac-vzduchu?&ppk=242703

Mám už ho v létě pořád u sebe. Ať jdu do města, při námaze, chůzi do kopce, když je dusno..., vždycky je v kabelce. Velká výhoda je, že je malý a všude se mi vejde. A vodu? Tu si doplním kdekoli.


Za ty roky jsem vyzkoušela doma různé studené a mokré hadry, jiné rozprašovače, vlhké ubrousky apod. Nic nepomáhalo. Vždyť si zkuste představit, jak jdu do města a v kabelce tahám studenou namočenou utěrku v pytlíku a když je mi horko, tak jí vytáhnu a začnu se utírat. To by musel být fakt dobrej pohled. Myslím, že by to turisté vyprávěli doma ještě teď :-)

Nebo, víte jaké bývaly a jsou velké různé rozprašovače na vodu? Tak si představte, že bych si ho vzala do města, byl by napěchovaný ve velké tašce, pak bych ho vytáhla třeba u zámku a začala si na sebe rozprašovat, teda spíš lít vodu. Asi by mě vyvedli a já bych jako vodnice stála někde na nádvoří a vysvětlovala, že je mi horko a potřebuju se ochladit. Myslím, že by mě ochladili raz dva :-)

Tak jsem raději léto trávila doma. Se Sonissimem ale zase chodím ven a jsem s ním moc spokojená https://www.dedra.cz/cs/el8560-sonissimo-multimist-osobni-sonicky-zvlhcovac-vzduchu?&ppk=242703

Teď když je dusno a mám pocit, že se mi hůř dýchá, nebo když jdu do kopce (jó kopce mi dělají prostě potíže, moje fyzička je na bodu nula), tak si pustím Sonissimo. Tím, jak vytváří studenou páru, mám při nádechu téměř podobný pocit, jako když se nadýchnu z foukačky. Nebo když je vám horko a dáte ruce pod studenou vodu. Takové to ochlazení. Znáte ten pocit?

Hned se mi líp dýchá. Ta pára mi zvlhčí vzduch a dýchám v pohodě. Beru si ho i na balkon, když si tam mezi kytičkama v létě sedím. No co, kde kdo kouří cigára a já mám u obličeje páru ze Sonissima. Zdravější budu já :-) https://www.dedra.cz/cs/el8560-sonissimo-multimist-osobni-sonicky-zvlhcovac-vzduchu?&ppk=242703


Sonissimo používám kdykoli. I při relaxu na balkoně

Doporučuji Sonissimo všem co mají potíže s dýcháním, ale i těm co cestují, mají rýmu, tam kde je klimatizace (třeba i v autě), kdo si chce zvlhčit pleť, ... Někdy bolí hlava nebo v krku jen proto, že nám tzv. "vyschlo". Prostě si kdykoliv během dne osvěžíme vzduch.

SONISSIMO MULTIMIST, osobní sonický zvlhčovač vzduchu koupíte zde: https://www.dedra.cz/cs/el8560-sonissimo-multimist-osobni-sonicky-zvlhcovac-vzduchu?&ppk=242703, a po registraci, kterou doporučuji, na něj máte slevu :-) V Dedře každý registrovaný zákazník nakupuje zboží se slevou až 23%, což je skvělé. Registrace je samozřejmě zdarma a k ničemu nezavazuje.

Můžete využít i skvělý bonus. Pokud Vaše první objednávka bude nad 1300 Kč/52€ s registrací a vyplněním č.koordinátora 242703 dostanete navíc, jako dárek, avivážní kondicioner a čistič koupelen zdarma.

A žádný strach. Koordinátor (v tomto případě jsem to já), je Váš přítel. Poradí, pomůže, pokud budete potřebovat, ale v žádném případě Vám nebude nic nutit nebo Vás obtěžovat.


Velký výběr Dedra zboží najdete zde: https://www.dedra.cz/cs?ppk=242703 V nabídce najdete věci do domácnosti, do kuchyně (včetně spotřebičů), nábytek, hračky, dekorace ….
A opět platí, nákup s registrací = sleva na zboží. A první nákup nad 1300 Kč/52€ (cena Vám po registraci klesne) s registrací a vyplněním č.koordinátora 242703 = navíc avivážní kondicioner a čistič koupelen zdarma :-) https://www.dedra.cz/cs?ppk=242703

Všechny mé články z blogu o výrobcích Dedry najdete i na mé facebookové stránce Dedruška Janina poradí https://www.facebook.com/Dedru%C5%A1ka-Janina-porad%C3%AD-1839558432975325/?ref=bookmarks

Janina Dvořáková :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama